Produkty

Pamlsky Chewy bones Pamlsky Chewy bones

Pamlsky Chewy bones

Lahodné žvýkací kosti s hovězím masem s opravdu přírodním vzhledem. Stimulují přirozené chování psa které zaměstná psa na dlouhou dobu. Odměnění při tréninku chutné, rozmanité a také skvělé na žvýkání. Psi je milují – přesně to pravé, s čím se poprat za pohovkou! Balení po 170g.

Pamlsky Funny twists Pamlsky Funny twists

Pamlsky Funny twists

Lahodné závitky s příchutí hovězího masa a sýra. Přírodní vzhled s nepravidelnou strukturou. Při běžných hrách výborná odměna. Ideální pro malé psy - při odměnování ulamujte malé kousky, lze rozplétat, oddělit a užít si legraci. Balení po 140g.

Pamlsky Walky bites Pamlsky Walky bites

Pamlsky Walky bites

chutné masové kousky se zajímavou texturou, kterou si psi zamilují. Ideální do kapsy pro odměnu na procházce. Originální konzistence, kterou psi rádi žužlají + šťavnatě masitá chuť. Dokonalá odměna za dokonalý aport. Balení po 180g.

Pamlsky Smiley sticks Pamlsky Smiley sticks

Pamlsky Smiley sticks

tyčinky s příchutí kuřecího a hovězího masa. Jejich chroupání psi milují. Mají nízký obsah tuku a přispívají ke zdraví a čistotě zubů vašeho psa. Napomáhají také omezovat tvorbu zubního plaku a kamene. Zdravé mlsání pro vašeho psa! Balení po 175g.

Suché krmivo s drůbežím masem Suché krmivo s drůbežím masem

Suché krmivo s drůbežím masem

FROLIC® je měkké a masité kompletní krmivo, které si váš pes určitě zamiluje. Každé kolečko FROLIC® je měkké a připravené tak, že uchovává všechny nutriční hodnoty přirozeného masa. FROLIC® obsahuje zeleninu, cereálie, vitamíny a minerály - vše co váš pes potřebuje každý den! Balení po 500g.

Suché krmivo s hovězím masem Suché krmivo s hovězím masem

Suché krmivo s hovězím masem

FROLIC® je měkké a masité kompletní krmivo, které si váš pes určitě zamiluje. Každé kolečko FROLIC® je měkké a připravené tak, že uchovává všechny nutriční hodnoty přirozeného masa. FROLIC® obsahuje zeleninu, cereálie, vitamíny a minerály - vše co váš pes potřebuje každý den! Balení po 500g, 2kg, 4kg.

 

 

 

     

Frolic® - pochoutka pro každou příležitost jako je hra, odměna, zábava, svačinka, trénink či mlsání.

s FROLICEM to rozmlsáme lehnu a bez frolica se nehnu haf! toho chci hafo! Čuchám čuchám mňamku Po tom bych se uštěkal